This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Starting price 80 EUR

Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Lot Chinees Capucijner porselein
Result: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Floraal decor. Twee koppen minimale chip, rest goed. Afmeting: 4 - Ø 12 cm. In goede staat.

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Result: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Starting price 100 EUR

Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Glas-in-lood hanglamp
Starting price 70 EUR

Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.

3 Yixing trekpotten
Starting price 40 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Zilveren breidoppen en dovers.
Starting price 50 EUR

Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...

Drie antiquarische boeken
Result: 40 EUR

Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Starting price 160 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Starting price 400 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.

2x Chinese klankinstrumenten, 1900
Starting price 60 EUR

Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Japanse dekselpot
Result: 170 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.

Bronzen figuur, Uil op tak
Result: 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 1.500 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een fijne band voorzien van een grote langwerpige kop in het midden bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Om deze diamanten zit een rand met...

Pidoux, Man met snor en oorring
Starting price 80 EUR

Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Result: 110 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Witgouden choker met opaal en diamant
Result: 360 EUR

Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....

A.D. Copier spijkervaas, 1950
Starting price 70 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

M. Wyckaert, Abstracte compositie
Result: 90 EUR

Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .

Twee opaline glazen pijpvazen
Result: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, Flamingo
Result: 60 EUR

Grote glazen flamingo. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Parelcollier met hanger
Starting price 170 EUR

Collier van zoetwaterparels, witte zoetwaterparels, ø10mm, met om en om een multicolour zoetwaterparel, ø 5 mm. In het midden van het collier zit een grote grillig gevormde barokparel, lengte 37mm, m...

Piet Cottaar, Stilleven
Result: 190 EUR

Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Set gemberpotten
Starting price 50 EUR

Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.