Isidorus van Mens, 1917. 1890 - 1985. Vrouw in klederdracht kijkt naar schilderij in etalage. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...
Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren/landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Kang Xy, Imari. Enkele beschadigingen/haarlijnen. Afmeting: 7 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Familie Rose kop en schotels met bloesemtak/krab decor. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Chip deksel onderrand. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal/granaatappel/goud decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale chip. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee schotels + één kop. Compatibel. Met Chicken/Familie Rose/floraal+kip decor. Minimale randschilfers. Afmeting: 6,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....