Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.
Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.