This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Antiquarisch boek 16e
Result: 100 EUR

Zeldzaam 16e eeuws antiquarisch boek. Perkament. Anno 1571. VI. Tomus Operum. D. Avrelii. A.V. Gustini Hip Ponensis Episcopi. Rug licht los. Afmeting: H 39 x B 25 cm. Verder in goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Result: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Result: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Result: 50 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Result: 80 EUR

Twee gietijzeren tuinvazen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 13 cm.
Result: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Starting price 400 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.

Opgezette wildzwijn kop
Result: 225 EUR

Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.

Pidoux, Man met snor en oorring
Starting price 80 EUR

Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

18e Eeuws wortelnoten theekist
Result: 350 EUR

Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.

Antieke Chinese jade kom Ø 13 cm.
Starting price 300 EUR

Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.

2 Opaline petroleumlampen
Result: 150 EUR

Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Set gemberpotten
Starting price 50 EUR

Twee amandel-geslepen gemberpotten met deksel. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

M. Wyckaert, Abstracte compositie
Result: 90 EUR

Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .

Twee tegeltableau's
Starting price 170 EUR

Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden
Result: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.

Piet Cottaar, Stilleven
Result: 190 EUR

Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Starting price 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Twee Chinese oorvazen, H 42,5 cm.
Starting price 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Beschilderde zuil
Result: 90 EUR

Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Starting price 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Starting price 80 EUR

Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Result: 90 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Zeldzame drie-delige KPM theeset
Result: 500 EUR

Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...