Witgouden Designer choker, 750/000, met tourmalijn en diamant. Spangcollier bestaande uit 3 draden en daaraan een vierkante hanger met druppelvormige groene tourmalijn en 14 briljant geslepen diamante...
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met tekst in het goud op de bodem. Bruin craquelé glazuur met goudrand. Afmeting: 19,8 x 13,2 x 13,2 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon wierookbrander met gouden tekst op bodem en signatuur. Afmeting: H 14 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 143 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Familie Rose kop en schotels met bloesemtak/krab decor. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 585/000, met parel en diamant. Gouden cobracollier in het midden voorzien van een witgouden V-vormige element bezet met 11 singlecut geslepen diamanten onderaan de V-vorm e...
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine vaas met meanderend decor + drakenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees Kang Xi porseleinen kaststel. 17e - 18e Eeuw. Met figuren in berglandschap/pagode decor. Eén vaas gelijmd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 cm.In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal/draak/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
Geelgouden ankercollier met hanger/broche, 750/000 met limoges. Grote ronde limogeshanger, ø 48 mm, voorzien van een fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een ronde geschulpte rand met bewerking. ...
18e Eeuws Chinees porseleinen Mandarijn bord met Familie Rose figuren decor. Chips. Afmeting: Ø 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met kraanvogels en herten in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Messing met cloisonné. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Met decor van spelende zotjes + floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 14 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trompetvaas met paars-groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung zoutvat. Minimale chips. Afmeting: 5,5 x 7,4 x 7,6 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud + verso rood glazuur. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse lakwerk naaidoos met goud decor en benen necessaire. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/chicken decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 18 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse noten en wortelnoten pronkvolle kaptafel van zeer goede kwaliteit. Met draaibare spiegel. Jugendstil. Afmeting: H 167 x B 130 x D 58 cm.
Grote antieke Duitse Lenzkirch tafelklok. Onyx met porselein en verguld messing. Circa 1900. Eén wijzer niet origineel. Lenzkirch 1 million 182662. Uurwerk loopt aan. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goed...
J.C. Corver Fecit. 19e Eeuw. Pseudoniem Jacob Jan Coenraad Spohler. 1837 - 1894. Hollands landschap met huizen, molen, figuren en beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in een gladomzetting wat hogerop gezet. Aan weerzijden van de diamanten zitten 8 prinsesg...
Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Bewerkte slagring met leeuwenkop voorzien van een band bezet met 5 geslepen diamanten. breedte 18 mm. ø 56. ca 11,6 gram. In goede staat
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/Foo-honden koppen decor. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm .
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schaal. Octagonaal. Met figuren in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 8 x 36,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Frankrijk. A. Croixle a Coutange ingegraveerd. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Lithografie. Nr. 86/199. Mogelijk nadruk. Met watermerk Arches France. Naakte dame voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Gecontourneerd tafelklokje met zilveren opgelegd element aan de voorzijde, 925/000, versierd met acanthusbladeren. bloemen en doorlopende dubbele filetranden. 17x7x31cm. De klok is voorzien van een ro...
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Christian Dior tas. Parijs. Slangenleer in Cassis-kleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk theedoos met twee tinnen theebussen en goud decor. Fijne beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met fabeldier decor. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 32,6 cm
Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier koppen + drie schotels met mandarijn decor. Eén kop chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso en haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
Amsterdamse wortelnoten Warmink staande klok met maanstand, datum, halfuur-slag, kwartier-slag, Westminster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 228 cm.
Zware zilveren djokja schaal, 800/000, ronde schaal met geschulpte rand voorzien van floraal djokja decor. Op de ronde bodem van de schaal staat een afbeelding met vogels en veren. De schaal is geplaa...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/oude man decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Op console. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: H 7,5 x 7 15 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd. Chinese School. Musicerende Chinese vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 156 cm. In goede staat.
Antieke Japanse goudlak inro met afbeelding van twee Japanse goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 x 4,2 x 3 cm. In zeer goede staat.
Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Figuren in café Schiller Rotterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....
Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met qilin draak. Chinees mythologisch figuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal decor. Afmeting: 16 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon schaal met geplooide omranding. Okerbruin glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine trekpot met Europeanen decor. Professionele tuit-restauratie. Afmeting: 13,5 x 19,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met gecontourneerde omranding. 17e Eeuw. Met berglandschap en vogel decor. Restauratie + haarlijnen. Afmeting: H 12,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor en Djokja zilveren montuur. Bovenrand schade + schade aan tuit. Afmeting: H 25,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws bronzen empire beeld. Dame met amfora. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Weense, compositie metalen tafellamp. Met Arabier in glas-in-lood bedoeïenen tent en bovenop halve maan. Circa 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese notaris staartklok met originele beschildering. Wekkerfunctie + vergulde houten poppen. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...
Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.