17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goed...
Grote antieke Hollandse missie spaarpot met knikkend hoofd. Gips of terracotta. Originele polychromie + opschrift god loone li. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast voorzien van filligrain en een geschulpte rand. Bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x12mm. ø 50. ca 3,...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een knoop gemaakt uit 2 witgouden en 2 roodgouden banden. ø 11,5mm. ca 2,4 gram. In goede staat
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Armband zig zag bezet met rond gefacetteerde zirconia's afgewisseld met driehoekig gevormde stukjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte...
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers voorzien van een staaf met uit het midden een ronde gladomzetting voorzien van een briljant geslepen diamantje, totaal ca 0,04 ct. Lengte 22mm. ...
Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...
Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.
Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...
Zilveren servies, 833/000, met een koffiekan, theekan, roomkan, suikerbak, lepelvaas en theelicht. Allen ovaal gevormd en versierd met een biedermeierpatroon voorzien van een voorstelling met figuren....
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...
Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.