Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zware gietijzeren wandklok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 56 x 46 x 10 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok. Afmeting: 81 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vergulde Franse Louis Philippe romantische pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1860. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk. Eén-wijzerig met onderliggende ankergang. Circa 1800. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk + messing wijzerplaat. Circa 1920. Gewichten + slinger + facet geslepen glas. Afmeting: 200 x 62 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en slagwerk op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Ongemerkt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten regulateurklokken. Onder andere; Gustav Becker. Circa 1900. Afmeting: 90 - 100 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1900. Weekloper, stil-uurwerk. En een eiken buffetklok. Circa 1920. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude antieke koekoeksklokken met slinger en gewichten. Houtgesneden. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.