Antieke Duitse porseleinen pop. Gemerkt G.K. Circa 1910. Nr. 44/30. Met echt haar, gelede lichaam, oorgaten en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.
Schaakbord met antieke benen schaakstukken. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 9 cm. In redelijke staat.