Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels. Spanpoot. Sheraton-stijl. Tafel 1: H 53 x Ø 43 cm. Tafel 2: L 68 x B 47 x H 49 cm. In goede staat.
Ovale Franse eiken tafel. Circa 1870. Poot met snijwerk, vossekoppen. Afmeting: 114 x 100 x 60 cm hoog. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.
Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten etagere-wandtafel met lade. Circa 1860. Afmeting: 86 x 80 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten gestoken bidstoel met opbergvak en rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Blad behoeft nieuwe laklaag. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met vier-spant gesneden poot. Circa 1860. Afmeting: 78 x 87 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl armleunstoel met florale Petit Point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 100 x 63 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.