Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner schotels met floraal/insecten decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.
Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees Kang Xi porseleinen kaststel. 17e - 18e Eeuw. Met figuren in berglandschap/pagode decor. Eén vaas gelijmd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 cm.In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e Eeuw. Met kustplaats/tuin/pagode/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung warmhoud rechaud. Met landschap/pagode decor. Beschadiging bij wateringang. Afmeting: 4,5 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein met drakenreliëf en okergeel glazuur. Met bodemmerk. Bestaande uit: drie cups op hoge voet, één kom en één bord. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met figuren in tuin decor en keizerlijk geel. Minimale chip. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Lichte randschade. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen patti pan met Imari floraal decor. Afmeting: 2,5 x 18,5 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schotel met geisha in tuin decor. Randglazuur schades. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung gemberpotten met landschap decor. Eén goed, één maal haarlijn, één maal chips binnenrand. Afmeting: H 7 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen platte schaal in bladvorm. Queng Lung. Afmeting: 20,5 x 15 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 25 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met krab, baars en steur decor. Met bodemmerk. Eén schotel minimale schilfers, rest goed. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine trekpot met Europeanen decor. Professionele tuit-restauratie. Afmeting: 13,5 x 19,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw, roggehuid-achtig glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met papegaaien in fruitboom decor. Afmeting: H 8 x Ø 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Familie Verte, divers. Bestaande uit: twee koppen + zes deksels. Afmeting: Ø 7 - 10 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met geel glazuur en groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,3 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: 18,6 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tazza met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeer grote octagonale Chinees porseleinen vaas met karaktertekens/figuren decor. Afmeting: H 50 x Ø 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/chicken decor. Beschadigd. Afmeting: H 17 - 18 cm. In matige staat.