Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.
Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.
Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
C.L. Dake, 1909. 1886 - 1946. Ets naar Willem Maris. Koe bij drenkplaats. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Ossenspan bij boerderijk. Houtskool op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Monogram A.J.D. 1853. Hollands landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1900. Rustende boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x 37 cm. In goede staat.