This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant
Result: 425 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.

Pierre Alechinsky, Espionne
Result: 425 EUR

Pierre Alechinsky. 1927 - .Nr. 52/300. Espionne (1970). Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap
Result: 400 EUR

J.C. Corver Fecit. 19e Eeuw. Pseudoniem Jacob Jan Coenraad Spohler. 1837 - 1894. Hollands landschap met huizen, molen, figuren en beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame voor spiegel
Result: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Lithografie. Nr. 86/199. Mogelijk nadruk. Met watermerk Arches France. Naakte dame voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Musicerende Chinese vrouwen
Result: 375 EUR

Gesigneerd. Chinese School. Musicerende Chinese vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 156 cm. In goede staat.

H. Moerkerk, Café Schiller Rotterdam
Result: 375 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Figuren in café Schiller Rotterdam. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Result: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade met paard en wagen
Result: 350 EUR

H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Walter Heimig, Der Trinker
Result: 350 EUR

Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Sàrika Gòth, Stilleven met poppen
Result: 350 EUR

Sàrika Gòth. 1900 - 1991. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 45 cm. In goede staat.

Engelmann, Stilleven in 17e eeuwse stijl
Result: 325 EUR

Engelmann. Duitse School. Circa 1900. Stilleven in 17e eeuwse stijl met fruit, pronkbokaal et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 108 cm. In goede staat.

J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram
Result: 325 EUR

Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Result: 325 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.

A. Schelfhout Fecit, Hollands landschap met boerderijen
Result: 300 EUR

Andreas Schelfhout Fecit. 1787 - 1870. Hollands landschap met boerderijen en figuren op zandpad. Klein krasje. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 20 cm. In goede staat.

Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht
Result: 300 EUR

Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Winter + zomergezicht
Result: 300 EUR

Twee 19e eeuwse grote romantische aquarellen. Ongesigneerd? Winter + zomergezicht met ruïnes en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Wim Izaks, De manke
Result: 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

Albert F. Mathijs, Dame in interieur
Result: 275 EUR

Albert Francois Mathijs. 1885 - 1956. Belgische School. Dame in interieur. Met kapitale houtgestoken lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 95 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus
Result: 275 EUR

Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee figuren bij boerenhuis
Result: 275 EUR

Onduidelijk. Circa 1800. Twee figuren bij boerenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 49 cm. In goede staat.

Monogram R.T., Halfnaakte vrouw
Result: 275 EUR

Monogram R.T. Tweede helft 20e eeuw. Halfnaakte vrouw in interieur, liggend op leeuwenval. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Vier dames blond
Result: 275 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier dames blond. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 79 x B 108 cm. In goede staat.

G.V. Derveaux, Frans riviergezicht
Result: 275 EUR

G.V. Derveaux. 1888 - 1958. Franse School. Frans riviergezicht. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Isidorus van Mens, Vrouw in klederdracht
Result: 275 EUR

Isidorus van Mens, 1917. 1890 - 1985. Vrouw in klederdracht kijkt naar schilderij in etalage. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.