This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

W. de Kok, Veemarkt
Result: 250 EUR

W. de Kok. 1932. Veemarkt met biggen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Miniatuurportret
Result: 250 EUR

19e Eeuws miniatuurportret met bewerkte bronzen omlijsting. Damesportret. W. Dupré. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

A.J. Oudshoorn, Boten op zee
Result: 250 EUR

A.J. Oudshoorn. 1877 - 1930. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

John Bevort, Hollands wintergezicht met molen
Result: 250 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Hollands wintergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. van Delden, Rotterdamse haven met schepen
Result: 250 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 45 cm. In goede staat.

Hester A.C. Zaalberg, Hollands landschap
Result: 250 EUR

Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Result: 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Mondriaan
Result: 250 EUR

Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.

Gerard Krol, Aamsveen bij volle maan
Result: 225 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen bij volle maan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 64 cm. In goede staat.

Albert J. Temming, Hollands landschap met koeien
Result: 225 EUR

Albert J. Temming. 1942 - . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Corneille, Figuratieve voorstelling
Result: 225 EUR

Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.

H.J. v.d. Weele, Boer met ossenspan
Result: 200 EUR

Herman Johannes van der Weele. 1852 - 1930. Boer met ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Kardinaal met duif
Result: 200 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.

Evert Rabbers, Stal interieur met koe en kip
Result: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Stal interieur met koe en kip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33,5 x B 24 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen met Romeins glas
Result: 200 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Kersen en Romeins glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

G.J. Roermeester, Winters landschap met gezicht op dorp
Result: 200 EUR

G.J. Roermeester. 1844 - 1936. Winters landschap met gezicht op dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.

J. van Blok, Figuren voor kerk bij bedelaars
Result: 200 EUR

J. van Blok. 19e Eeuw. Figuren voor kerk bij bedelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 19,5 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Hooimijten
Result: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Zonnig landschap met hooimijten, paardenspan en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34,5 x B 24 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip
Result: 200 EUR

Rest signatuur. 19e Eeuw. Hollandse School. Zeegezicht met figuren op schip en windmolen. Oudere restauratie. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Result: 200 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.

G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen
Result: 190 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. Boer met paardenkar bij Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In goede staat.

N. Laceur, Bloementuin
Result: 190 EUR

Nicole Laceur. 1967. Bloementuin met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Piet Cottaar, Stilleven
Result: 190 EUR

Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Brügte?, Landschap in bloei
Result: 190 EUR

Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.