Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. In de stijl van Spitzweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Funck? Circa 1900. Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
Ton Anconé, 1970. Oldenzaal. Landschap Buurserbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Horsman. 1892 - 1966. Hollands dorpsgezicht met afgemeerde platbodems. Eén gaatje in linnen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Johan van Deventer. 1903 - 1952. Marktgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Abraham Mondt. 1859 - 1941. Lezende dame in een koffiehuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 26 cm. In goede staat.
W. Lammers. 20e Eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
W. Bosman. 20e Eeuw. Landschap naar Ruysdaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Vivari Ferenc. Hongaarse School. Circa 1920. Boerin bij boerderij en fruitboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Oosterse stad met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Beek. Circa 1940. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollands landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
W. Reinders. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee reproducties Klaas Bernink. 1913 - 1996. 1x Boerderij Erve Zwartkate Enschede. 1x Boortorens zoutindustrie Boekelo. Reproductie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met platbodems. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Matthieu v.d. Werff. Circa 1930. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerin met kat bij boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In goede staat.