Chinees of Japans bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met houweel. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vader met kind. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw met poolster en twee ijsberen. Afmeting: 43 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met basement van graniet. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Engel in de wolken. Afmeting: 34 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Touw geknevelde man. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Voorstellende Dr. H. Colijn. Verso B. Ubbink & Co. Doesburg. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Vrouw met touw. Afmeting: H 51 cm. In zeer goede staat.
Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.
Houtgestoken figurengroep gemaakt van notenhout. Jagers met reebok, gewei mist. 19e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 19 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen plaquette met afbeelding van schietende jager met jachthond. Afmeting: 28 x 17 x 2 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Gladiator. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 18 cm. In goede staat.