Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen adelaar op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhout gestoken beelden met boeken. Religieus. Frankrijk? Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Engel in de wolken. Afmeting: 34 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met basement van graniet. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw met poolster en twee ijsberen. Afmeting: 43 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vader met kind. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Chinees of Japans bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met houweel. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke terracotta leeuw. Gesigneerd Rako Zeilma. Afmeting: 19 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil damesbuste. Ant. W. Nelson. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Slangenbezweerder. Gesigneerd Arthur Burry sculp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen fabel figuur, Qilin. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beer op marmeren basement. Deels koud beschilderd. Circa 1920. Afmeting: 17 x 18 x 13 cm. In goede staat.