Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/insecten decor. Bovenrand voorzien van vergulde bronzen kraag. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Perzisch kleed, Kirman Rood, floraal van kleur. Afmeting: 280 x 392cm. In goede staat.
Kapitale driedelige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm. ...
Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Grote Chinese groene porseleinen vaas met bamboe/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws twee-delige Frans notenhouten schrijfbureau met beschildering van figuren in landschap. Vernis Martin stijl. Met messing lijstwerk. Afmeting: 155 x 82 x 51 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Gouden armband, 585/000, fantasie model met ankerketting en oogjesschakel. Versierd met een geelgouden hartelement en 2 witgouden koffieboon elementen. breedte 8-16mm. lengte 19 cm. ca 13,2 gram. In g...
Prachtige witgouden klapcreolen, 750/000, met diamant. Creolen aan de voorzijde pavé bezet met 26 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,00 ct. Breedte creool 10 mm. ø 12x12 mm. ca 9,4 gram. In zeer...
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig model voorzien van o.a., gezaagd spijlendecor met parelrand. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. 32x21x11cm. ca 5...
18e Eeuws Hollands zes-pas mangaan tegeltableau. Friso prins van Oranje. Eén tegel beschadigd. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen scheepsbel met figuren decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en topaas. Ring met een brede rechthoekig gecontourneerde kop voorzien van een ovaal witgouden element bezet met in het midden een ovaal geslepen groen/blauwe top...
Chinese Yixing trekpot met Kang Xi bodemmerk en kikkers. Afmeting: 17 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Ikoon. Moeder gods met kind Jezus en engelen. Hodegetria type (oudste type). Balkan. Circa einde 19e eeuw. Buitenrand opnieuw verguld. Afmeting: H 64 x B 47,5 cm. In goede staat.
T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Fijn geknoopt. Bidjar. Floraal. Afmeting: 300 x 400 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.