Chinees porseleinen celadon bord met blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing trekpot met Kang Xi bodemmerk en kikkers. Afmeting: 17 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Bijzonder fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model met floraal zaagwerk van pauwen. Voorzien van parelrand, greepjes in de vorm van strikjes en geplaatst op 4 klauwpoten. 35x23x1...
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, Art Deco, met onyx en diamant. Langwerpige hanger met een achtkantige zetkast versierd met onyx en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,45 ct P/H. Grootte hanger 27 mm. De h...
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Platina horloge, 950/000, met diamant, Art Deco. Horloge met een langwerpige kast en 2 halfronde aanzetstukken, compleet bezet met 68 singlecut geslepen diamanten. Het horloge heeft een prachtig bewer...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...
Platina horloge, 950/000, Art Deco, met diamant. Smal langwerpig horloge met een platina kasten 2 rechthoekig gecontourneerde eindstukken, bezet met 4 diamanten met een oud briljant slijpsel en 20 sin...
J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...
Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Twee Medea Italië Jugendstil-stijl stoelen. 21e Eeuw. Notenhout. Afmeting: 126 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Romein. Gloire et Fortune door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.