Twee antieke Japanse lakwerk panelen met benen voorstelling en originele houtgestoken lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 74 x B 48 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Noir tafellamp met paradijsvogel/floraal decor. Circa 1940 - 1950. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Japanse Satsuma porseleinen fluitspeler met floraal/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzikranken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk + spinach & egg glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vliegende koekoek. 18e Eeuw. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijke staat.
Zeven delen 19e eeuwse Japans Kutani porselein. Vazen met bodemmerk. Twee vazen beschadigd. Afmeting: H 10 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met flambé glazuur. Afmeting: 14 - Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.