This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Japanse panelen
Result: 150 EUR

Twee antieke Japanse lakwerk panelen met benen voorstelling en originele houtgestoken lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 74 x B 48 cm. In goede staat.

Chinese vaas met figuren
Result: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.
Result: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Tafellamp gemaakt van Chinese vaas
Result: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Noir tafellamp met paradijsvogel/floraal decor. Circa 1940 - 1950. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Japanse fluitspeler
Starting price 180 EUR

Grote Japanse Satsuma porseleinen fluitspeler met floraal/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 36 x 24 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Starting price 100 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 24,6 cm.
Result: 450 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzikranken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,5 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Spinach & egg kom Ø 21,6 cm.
Starting price 200 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk + spinach & egg glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,7 cm.
Result: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vliegende koekoek. 18e Eeuw. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijke staat.

Zeven delen Japans Kutani
Result: 80 EUR

Zeven delen 19e eeuwse Japans Kutani porselein. Vazen met bodemmerk. Twee vazen beschadigd. Afmeting: H 10 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans Kutani (5x)
Starting price 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani pot, H 30 cm.
Starting price 80 EUR

Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen
Result: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met flambé glazuur. Afmeting: 14 - Ø 14,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm.
Starting price 40 EUR

Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse/Chinese borden Ø 23 - Ø 25 cm.
Starting price 50 EUR

Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Result: 40 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Vijf antieke Japanse vazen
Result: 60 EUR

Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Starting price 250 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 24 cm.
Result: 260 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.