Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. (1) 18e - 19e Eeuwse vaas met floraal/vogel,groen glas, op messing voet, bovenrand gelijmd. (2) 19e Eeuwse Kantonese Familie Rose vaas, bovenrand beschadigd. (3...
Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/insecten decor. Bovenrand voorzien van vergulde bronzen kraag. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels met decor van spelende figuren. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence theebus. Gesigneerd v. Duijn. Chinoiserie landschap decor. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Perzisch kleed, Kirman Rood, floraal van kleur. Afmeting: 280 x 392cm. In goede staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Twee vazen beschadigd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren visschep, 833/000, model Haags lofje, met een prachtige opengewerkt blad in de vorm van een vis. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht, jl.: D:1913. 29 cm. ca. 136 gram. In zeer goede s...
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. (1) Drie-delige Familie Verte kop + schotel + extra deksel, haarlijn + chips. (2) Twee 19e eeuwse schotels met peterselie decor + bodemrand, goed. Afmeting: 10 - Ø 13,...
Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Rosé gouden armband, 750/000, Merk Bron. Reflex armband, eindeloos, met bolletjes, ø 5mm. ca 11,3 gram. In zeer goede staat. WVP € 2250,-
Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...