Drie antieke bronzen dieren figuren. Twee beren en een neushoorn. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.
Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een ruiter te paard en graveerwerk op de steel. Voorzien van gravure op de achterzijde van de bak: Jetze Hieltjes Brandsma, geboren 14 augustus 1888. M...
Hollandse wortelnoten theestoof met koperen binnenbak en klauwpoten, ook te gebruiken als champagnekoeler. Octagonaal model. Barok-stijl. Circa 1800. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen kaarskandelaren in Charles Dix-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. Maria met kind. Elemsa, d.w.z. liefhebbend type. Circa 1900. Krijtlaag bloot gelegd. Behoeft restauratie. Afmeting: H 81 x B 56,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat
Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...
Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Antieke poppen kruidenierswinkel + accessoires. Holland. Circa 1930. Afmeting: 20 x 44 x 18,5 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap watersnood Zeeland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Monogram E.C.A. Mogelijk Elise Claudine Artzenius. 1902 - 1982. Bloem stilleven. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren specerijen set, 925/000, bestaande uit 2 rechthoekige bakjes met cannelures en een omgeslagen bewerkte rand. MT.: Swam & Adams, Birmingham, jl.:z:1899, 64x49mm, met 2 zilveren le...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Religieus eivormig object, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. I...
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...
Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.
Lot van 26 antieke Hollandse tegels met terpdorpen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
C. Kloos. 1895 - 1976. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Collier van zoetwaterparels, ø 9mm, en labradorietstenen, ø 12 mm, versierd met een witgouden cliphanger, 585/000, voorzien van grote zoetwaterparel. lengte 70 cm. Grootte hanger 26x12 mm, inclusief ...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Chips + haarlijn. Afmeting: H 5,3 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.
Collier van gitten voorzien van een geelgouden slot en hanger, 585/000, en diamant. Collier van ovaal gefacetteerde gitten, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...
Vierkante Chinees porseleinen snuffbottle met zotjes decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Collier van cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. lengte 90 cm. (advies: opnieuw laten knopen.) In goede staat
Chinese handgestoken walnoot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Vier delen oud Chinees muntgeld. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.
Geelgouden schakelring, 585/000, met diamant. Schakelring met 3 rijen bolle schakel. In het midden zijn 5 schakels bezet met een klein singlecut geslepen diamant, totaal ca 0,05 ct. Breedte 10 mm. ø c...
Geelgouden hart, 750/000, met groene stenen. Gematteerde harthanger met getorste rand aan weerskanten van het hart bezet met 7 rond cabouchon geslepen groene stenen. Grootte 35x30mm, inclusief oog. ca...
Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat
18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.
Grote geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Vierkante broche met een bolle opengewerkte rand met florale bewerking en bezet met een smaragd geslepen grote citrien. 23x16,5mm. ca 16,6 gram. Grootte ...
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat bijgeschilderd. Verder in goede staat. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Granaatarmband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 2 rijen gefacetteerde granaatstenen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting met geschulpte rand met granaat. ø slot 14 mm. lengte 18 cm. I...
Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen vazen. 1x Witte Meissen vaas. 1x Heubach dekselvaas. Floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.
Oorstekers, 416/000, met camee. Achtkantige oorstekers met een bewerkte rand en bezet met een schelpcamee voorzien van een portret van een vrouw. 11,5x12,5,mm. ca 3,0 gram. In goede staat
Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit een blokjes schakel, voorzien van bakslot met veiligheid. dikte: 3x3mm. lengte 43 cm. ca 30 gram. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met saffier. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een geschulpte rand bezet met 8 singlecut geslepen diamantjes. Grootte h...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...
Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 925/000, Birmingham, voorzien van wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers. Gemerkt op de plaat met: J.Whitham, Bingley. uurwerk gemerkt met: J.Whitham, Bingley 405292. Ø 53 m...
Wilhelmina wedstrijd biljart. Geheel in goede conditie. Afmeting: 230 x 115 cm.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.
Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Eikenhouten schrijfbureau. Duitsland. Circa 1915. Met drie lades, twee deuren en origineel beslag. Afmeting: 79 x 135 x 70 cm. In goede staat.
Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met draak/feniks decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.