This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

18e Eeuwse Chinese theebus
Result: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Gouden ring met parel en diamant
Result: 550 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant en parel. Bolle ring met in het midden een rozet met een cultivé parel, ø 8,5mm, en daaromheen een rand met 14 briljant geslepen diamanten. Aan weerskanten van de...

J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam
Result: 550 EUR

J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht
Result: 550 EUR

H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.

Antiek reissecretaire
Result: 550 EUR

Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdams markt
Result: 550 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

Schwarzwalder pendule
Result: 590 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars/blauw glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot tegels (25 st.), Bloempot
Result: 600 EUR

Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Result: 600 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Antiek vuursteenpistool
Result: 600 EUR

Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Zilveren boulloir
Result: 600 EUR

Prachtige zilveren boullior, 925/000, ovaal gecontourneerde kan met een gekrulde greep met hout en een scharnierend deksel voorzien van houten knop. De kan kan vastgemaakt worden op het bijbehorende c...

Gouden broche met diamant en parel
Result: 600 EUR

Klassieke geelgouden broche, 585/000, met diamant en parel. Broche in sierlijke kroonvorm bezet met ca 28 diamanten met een oud briljant slijpsel en 3 parels, ø 4-5mm. De rand op de diamanten is witgo...

Ongesigneerd, Figuren in taveerne
Result: 600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Result: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24,5 cm.
Result: 600 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Result: 600 EUR

Achttiende eeuws ovale zilveren brandewijnkom, 833/000 , op voet, met drijfwerk en figuren, C-voluten met bloemen, platte gegoten oren met maskerons. ca. 214gr. 26x13x8cm. Rand iets bedeukt. MT.: S. v...

18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel
Result: 600 EUR

Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.

Bronzen cloisonné vaas
Result: 600 EUR

Grote antieke Japanse bronzen vaas met cloisonné fabelfiguren. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte draken/pelgrim vaas met goudrand en bodemmerk. Afmeting: 34,5 x 23 x 11 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselen pot, H 22 cm
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselen pot met fabeldieren in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas/drakenvaas. Met salamander oren en bodemmerk. Afmeting:42 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 43 cm.
Result: 600 EUR

Groot Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.

Twee Chinese penselen vazen
Result: 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte brush pot Ø 21,5 cm.
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte brush/penselen pot. Met rondom figuren/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot op vergulde bronzen voet
Result: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Rosé gouden armband met bollen
Result: 650 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, Merk Bron. Reflex armband, eindeloos, met bolletjes, ø 5mm. ca 11,3 gram. In zeer goede staat. WVP € 2250,-

Chinese flambé vaas, H 30 cm.
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,7 cm.
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + vleermuis en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet
Result: 650 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met rood glazuur. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Result: 650 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Stel zilveren kandelaren
Result: 650 EUR

Stel van twee prachtige kandelaren, 800/000, op ronde voet met getrembleerde bewerking geplaatst op 4 pootjes met bloemdecor. De pilaren van de kandelaar zijn voorzien van graveerwerk met bloemen en d...

Witgouden ring met saffier
Result: 650 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Entouragering met ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier. Om de saffier zit een brede bewerkte rand bezet met 20 briljant ...

Gouden fantasie collier
Result: 650 EUR

Gouden fantasie collier, 585/000, met rood, wit en geelgouden schakels. Voorzien van plaatjes en achtvormige schakels. Met carabijnsluiting. Breedte 4,1mm. Lengte 45 cm. Totaal ca 16,3 gram. In goede ...

A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij
Result: 650 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Landschap met koeien
Result: 650 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Tao Lengyue, Chinees rol schilderij
Result: 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd Tao Lengyue. Boeddha in lotushouding. Inkt op papier. Afmeting: H 67 x B 39 cm. In goede staat.

Wilhelmina wedstrijd biljart
Result: 650 EUR

Wilhelmina wedstrijd biljart. Geheel in goede conditie. Afmeting: 230 x 115 cm.

Chinese cup
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stadsgezicht
Result: 700 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (30 st.)
Result: 700 EUR

30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Perzische dekseldoos
Result: 700 EUR

Bijzondere 18e - 19e eeuwse Perzisch vergulde bronzen dekseldoos met damascene floraal decor. Met slot + sleutel. Afmeting: 9 x 18,5 x 12,5 cm. In zeer goede staat.

Lot zilveren munten
Result: 700 EUR

Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 15x Zilveren 2½ gulden, Juliana. 8x Zilveren 10 gulden,Juliana. 10x Zilveren 10 gulden, Juliana proof. 1x Zilveren 50 gulden. 165x Zilveren guldens, Juliana. ...

Kleine Vorderzappler, 1850
Result: 700 EUR

Kleine 19e eeuwse met parelmoer belijmde Vorderzappler met piramide en vergulde bronzen Napoleon. Circa 1850. Afmeting: 9,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

Twee Franse Napoleon II kandelaren
Result: 700 EUR

Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Rosé gouden armband, bol, met harthanger
Result: 700 EUR

Rosé gouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud en deels zilveren harthanger, 750/...

Vitrinekast (wortelnoten)
Result: 700 EUR

Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.

Zilveren brandewijnkom
Result: 700 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model versierd met drijfwerk met figuren en floraal decor en gekrulde grepen voorzien van ramskoppen. MT.: G. Wouda, Drachten, jl.:X:1857. 24x14x12cm. ca 198 gra...

Witgouden oorringen met diamant
Result: 700 EUR

Witgouden halve creolen, 585/000, met diamant. Halve ringen bezet met in iedere creool 9 briljant geslepen diamanten met tussen de stenen geelgouden golvende banden, totaal ca 0,90 ct. Breedte 3,1 mm....

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Result: 700 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten linnen kabinet
Result: 700 EUR

Hollands wortelnoten linnen kabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 252 x 200 x 65 cm. In goede staat.

Carder Steuben vaas
Result: 700 EUR

Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....

Lot 18e eeuwse tegels (26 st.)
Result: 750 EUR

Lot van 26 stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels met decor van spelende figuren. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden Ø 22 cm.
Result: 750 EUR

Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (36 st.)
Result: 750 EUR

36 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse gebouwen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 23 cm.
Result: 750 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden armband, bol, met harthanger
Result: 750 EUR

Witgouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 6mm. En versierd met een witgoud en deels zilveren harthanger, 750...

Chinees roodglazuur bord Ø 19 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met reliëf floraal/draak decor. Blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 31,5 cm.
Result: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met rondom berglandschap decor. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 31,5 cm. In goede staat.

Rosé gouden armband, diskvormig
Result: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-

Biedermeier commode, 1820
Result: 750 EUR

Zuid-Duitse wortelnoten biedermeier commode met volle zuilen. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 116 x 60 cm. In goede staat.

Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Result: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Gouden armband met bloedkoraal
Result: 750 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, met bloedkoraal. Armband met 8 ronde schakels voorzien van een rozet bezet met elk 9 cabouchon geslepen bloedkoralen. Tussen de rozetten zitten markiesvormige ge...

Russisch drie-luik ikoon
Result: 750 EUR

Russisch drie-luik ikoon. Midden: feestdagen ikoon, met centraal opstanding. Midden boven: de engelen bij Abraham - rechts: moeder Gods alle lijdenden + drie mannelijke heiligen. Links: moeder Gods ni...

9x Lithografie, Serie Che Guevara
Result: 750 EUR

Negen lithografieën in map. Serie Che Guevara. Naar Andy Warhol. Screen prints op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark
Result: 800 EUR

Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delige antiquarische boekenset Singraven
Result: 800 EUR

Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...

18e Eeuwse Familie Rose trekpot
Result: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden schakelarmband
Result: 800 EUR

Grove geelgouden schakelarmband, 585/000, met een soort hoefijzerachtige schakel bevestigd aan een grote draaibare karabijnhaak. ø 8mm. 20 cm. ca 18 gram. In zeer goede staat

Witgouden horloge OGOLD
Result: 800 EUR

Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Dameshorloge met een ronde kast versierd met een lunette bezet met 20 briljant geslepen diamanten. De verlopende gevlochten band is voorzien van een parelrand ...

Gouden ring met diamant en robijn
Result: 800 EUR

Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...

Antieke gotische bijl
Result: 800 EUR

Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.

Twee grote Charles Dix kandelaren
Result: 800 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Antieke beschilderde kast
Result: 800 EUR

Antieke Hollandse handbeschilderde kast met latere beschildering. Twee-delig. Religieuze voorstellingen + bloemranken decor. Afmeting: 186 x 120 x 46 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig Japans Imari kaststel
Result: 800 EUR

Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 22,5 cm.
Result: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Witgouden armband bolgevlochten, Fope
Result: 850 EUR

Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-

Parelarmband met witgouden sluiting en saffier
Result: 850 EUR

Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...

Twee Kantonese vazen, H 45,5 cm.
Result: 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 38 cm.
Result: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Man met helm
Result: 850 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...

Antieke Chinese lakstempel
Result: 900 EUR

Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

J. Mankes, zilver wiandotte
Result: 900 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 36,5 cm.
Result: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas + console, H 34,5 cm.
Result: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Colt revolver
Result: 900 EUR

19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.

Blok van de Velden, Wilde bloemen
Result: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer
Result: 900 EUR

Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Kat in Art Deco-stijl
Result: 900 EUR

Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Result: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.

Chinese rijstpot Ø 18,5 cm.
Result: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rijstpot met floraal decor + karakter tekens. Afmeting: H 17,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.