19e Eeuwse Franse vergulde compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur van Gustav Becker. Deels overgebeitst. Afmeting: 99 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse reisklok. Palissander met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositie metalen tafelklok met Limoges porseleinen plaquette. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houten kolompendule. Wit gelakt. Circa 1870. Louis Philippe. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 49 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten schoolklok. Circa 1900. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Franse mini-comtoise. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Eterna messing vergulde bureauklok op Carrara marmeren basement. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 16 x 19 x 7 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met bibliotheek en lezende Griekse vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. In ongereinigde originele staat. Afmeting: ...
Grote 18e eeuwse Zwitserse Neuchatel console klok met spillegang. Louis Seize. Uurwerk met kwartierslag op bel + touwtjesslinger. Groene polychromie met vergulde messing ornamenten. Afmeting: 94 x 42 ...
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen, putti en adelaar. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen en damesbuste. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...