19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde dekenkist met origineel slot en floraal decor. Deksel heeft nieuwe omlijsting. Afmeting: 47 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Blad behoeft nieuwe laklaag. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten neo renaissance stoel met leeuwenkoppen en velours stoffering. Afmeting: 114 x 67 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten linnen kabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 252 x 200 x 65 cm. In goede staat.
Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten commode. Louis Philippe. Circa 1870. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 63 x 85 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front. Biedermeier. Circa 1850. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Ronde bijzettafel van eikenhout. Met gedraaide bolpoten. Afmeting: H 58 x Ø 104 cm. In goede staat.
Ronde iepenhouten uittrektafel met spits toelopende poten. Circa 1930. Afmeting: H 77 x Ø 110 cm uitgetrokken 150 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen glas + twee vitrinekastjes met bol glas. Circa 1920. Afmeting: 75 x 130 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken haardscherm met ranken/putti/fratzen decor. Neo renaissance. Afmeting: 113 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met marqueterie en bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 44 x 31 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ovale spiegels. Goudkleurig. Circa 1900-1960. Afmeting: 48 - 54 cm. In goede staat.
Notenhouten bankje met petit point stoffering en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 47 x 82 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrine in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 17 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 78 x B 50 cm. In goede staat.
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Italiaanse bijzettafel met figuur en natuurstenen blad. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 74 x 27 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse biedermeier eikenhouten meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 180x106x44 cm In zeer goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 83 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten dressoir met snijwerk. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 90 x 145 x 73 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met opklapbaar blad en vakverdeling. Afmeting: 68 x 52 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Duitse Biedermeier toiletspiegel met lades en dik fineer. Lichte fineerschade. Afmeting: 78 x 52 x 26 cm. In redelijke staat.
Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antiek Hollands theekastje van eikenhout, met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 74 x 79 x 45 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten halspiegel met console. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 178 x 80 x 32 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met lade, afneembaar blad en klauwpoten. Afmeting: 80 x 78 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 91 x 52 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten vertico. Gründerzeit. Duitsland. Circa 1880. Met prachtig snijwerk. Afmeting: 151 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 81 x 35 x 41 cm. In goede staat.