Vier delen oud Chinees muntgeld. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Familie Verte, figuren in landschap + bodemmerk. En bord met waterpartij/vissen + zes tekens bodemmerk. Iets sleets. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren met polychromie + restvergulding. Afmeting: H 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse bewerkte schaal met vergulde figuren. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel + handgreep gerestaureerd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met tekst, goud decor + bodemmerk. Celadon craquelé glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees/Japans porseleinen kommen met zotjes/floraal goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Queng Lung borden. 18e Eeuw. Tuin/kostbaarheden decor. Twee borden haarlijnen. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese jade gesneden censer met drakenkoppen en ringen. Afmeting: 19 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Vijf Japanse/Chinese trekpotten. Divers. Onder andere; Yixing, porselein, Banko Ware. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Eén bord gelijmd. Eén bord chips. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Japans Satsuma porselein met figuren decor + bodemmerk. Eén oor beschadigd, verder goed. Afmeting: 10 - 16 cm.