Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos. Met floraal/karper/Foo-hond decor. Onderrand deksel chip. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen wandtegel met floraal/goud decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 20 x 20,1 x 0,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren. Gepolychromeerd. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Chinese School. Landschap met figuren/tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Afmeting: H 88 x B 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen fles met fantasie dieren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x 7 5,3 cm. In goede staat.
Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee ...
Drie delen Chinees porselein. (1) Familie Rose vaas met figuren in tuin decor, 19e eeuw, dubbele bodemring, chips. (2) Grote trekpot met rode draak + bodemmerk, circa 1900, deksel beschadigd. (3) Fami...
Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse of Chinese octagonale borden met draken decor. Eén bord gelijmd. Afmeting: 14,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen neksteun met figuren in landschap/karakter decor. Afmeting: 10,5 x 23,3 x 10,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vliegende koekoek. 18e Eeuw. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijke staat.
Antiek vijf-delig porseleinen kaststel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Yixing trekpotten. Divers. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Kang Xi bodemmerk en floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19 cm. In matige staat.
Twee oude Chinese gouaches op zijde. Gesigneerd. Figuren in landschap met kippen. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Knobbelvaas met zotjes decor. (2) Gemberpot met zotjes in landschap decor. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Alle borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Zes Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.