Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinese messing vaas met karaktertekens + bodemmerk. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 26,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung schaal, floraal decor. Twee deksels, gemerkt. Eén schotel met landschap decor, schilfers. Eén onderzetter. Afmeting: Ø 9 - Ø 18 cm. In ...
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote Japans porseleinen schotels. 19e Eeuw. Grootste schotel heeft chip aan rand. Afmeting: Ø 37 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. (1) 18e - 19e Eeuwse vaas met floraal/vogel,groen glas, op messing voet, bovenrand gelijmd. (2) 19e Eeuwse Kantonese Familie Rose vaas, bovenrand beschadigd. (3...
Chinese handgestoken walnoot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met floraal decor + karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Chinese brons gepatineerde metalen wierookbrander. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 29 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken decor en craquelé glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen patti pan met Imari floraal decor. Afmeting: 2,5 x 18,5 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen treef/vergiet met landschap decor. Queng Lung. Chips. Afmeting: 31 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Chips + haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 15,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.