Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd. China of Japan. 19e Eeuw. Aquarel met bloesemboom en vogel. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 100 x B 50 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal, haarlijn. Eén maal Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.