18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd Tao Lengyue. Boeddha in lotushouding. Inkt op papier. Afmeting: H 67 x B 39 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.