This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Borduurwerk in lijst, ca. 1858
Result: 90 EUR

19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Bosgezicht
Result: 80 EUR

A.R. Mauve, atelier. 1876 - 1962. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.

H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Result: 80 EUR

H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boerin legt was uit bij bloesemboom
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Boerin legt was uit bij bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht
Result: 80 EUR

Naar Louis Apol. Circa 1920. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Clement Boyer, Mediterraanse haven
Result: 70 EUR

Clement Boyer. Circa 1950. Franse School. Mediterraanse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam
Result: 70 EUR

J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man stopt pijp
Result: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man stopt pijp. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 19 cm. In redelijk/goede staat.

Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg
Result: 70 EUR

G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Eola Sutherland, Wintergezicht
Result: 70 EUR

Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse haven
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot
Result: 60 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Twee Hollandse gravures
Result: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biddende kinderen
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

H. Rhee, Stilleven
Result: 60 EUR

Henk Rhee. Stilleven met appels en Keulse pot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret
Result: 60 EUR

Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.

Jan Kagie, Duingezicht Texel
Result: 60 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Piet de Haan, Figuren op perron
Result: 50 EUR

Piet de Haan. Deventer. Figuren op perron. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer
Result: 50 EUR

Piet de Haan, 1985 Deventer. Stadsgezicht Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x 24 cm. In goede staat.

Corneille, Unique
Result: 50 EUR

Corneille. '97. 65/250. Unique. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

P.W. Millenaar, Stilleven
Result: 50 EUR

P.W. Millenaar. 20e Eeuw. Holland. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

P. Rosier, Stilleven
Result: 50 EUR

P. Rosier. 20e Eeuw. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In redelijke staat.