Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Marius Richters. 1878 - 1955. Baby in wieg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur, tekst en goudrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, floraal + chicken cups. Goed + haarlijnen + chips. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...
Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.
Groot lot zilveren bestek met lepels en vorken. 6 Tafellepels en 5 tafelvorken, 925/000 en 5 dessertlepels en 11 dessertvorken, 833/000. Voorzien van filetrand. Totaal ca 1680 gram. 18-21cm. In goede ...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Tuit + bovenrand van zilver (later). Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees ivoren gesneden figuren. Keizerlijk paar. Met bodemmerk. Circa 1900 - 1920. Minimale beschadiging, chips. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
3x Gouden 10G munten Koninging Wilhelmina 1897,1917,1932 wegen per stuk ca 6,7 gram cond Goed.
Witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Zeskantige klapcreolen, elk bezet met 42 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,10 ct, LP. Grootte 13,5x13,5mm, breedte 6 mm. ca 10,6 gram. Nieuw
Sierlijke witgouden ring 750/000, met een Toermalijn en diamant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede deel zitten in een markiesvorm diverse briljant geslepen diam...
Zilveren servies op tablet met zilver. Prachtig Engels theeservies, 925/000, met een theepot, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd servies met filetranden verdeeld over het servies. . De theekan...
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen beeld met Familie Verte, feniksen en kostbaarheden decor. Vinger mist. Afmeting: H 48 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in lotusbloem vorm, onder met draken reliëf. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.