This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee antieke Chinese jardinieres, 1900
Result: 30 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Damesportret
Starting price 500 EUR

Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.

Antieke zeskantige Chinese penselenpot
Result: 325 EUR

Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke staande klok, 1910
Result: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

2x Chinese kop+schotels
Result: 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse octagonale Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Bij schotels chip. Eén kopje onderrand chips. Afmeting: 8 x 12 x 12 cm. In redelij...

Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm.
Result: 150 EUR

Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

Staartklok (schippertje)
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Result: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Chinees Imari kaststel
Starting price 1.250 EUR

18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Result: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren collier en armband
Starting price 300 EUR

Fraai zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmetschakels, deels voorzien van een geoxideerde bewerking. De armband en het collier hebben een groot veeroog als sluiting. maxim...

Lot zilveren horloges 3x
Result: 40 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...

Lot Chinese kop en schotels (10x)
Result: 100 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Gouden hanger met granaat
Starting price 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw

Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.
Result: 200 EUR

Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 24 cm.
Result: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Gouden bijbelslot
Starting price 300 EUR

Geelgouden bijbelslot, 585/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk en gepointilleerd decor. Deels gevuld met lak. ca 5,9 gram. 6x2,5cm. In zeer goede staat

Amsterdams staande klok
Result: 325 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 18 cm.
Result: 240 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

Witgouden creolen
Result: 150 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met scharnieren steker. bolle creolen, ø 4 mm. grootte 17,5mm. ca 1,7 gram. In zeer goede staat

Witgouden slavenband met diamant
Starting price 1.800 EUR

Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Ffijn model met aan de bovenzijde 5 versprongen banden met 49 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.98 ct. De armband is voorzien van een scharn...

Vier Chinese kopjes
Result: 130 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.

Antiek damesbureau, 1900
Starting price 300 EUR

Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.