Clemens Briels. Nr. 55/500. Kleurrijke fantasie voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
F.F. Vingerhoed. 20e Eeuw. Stadsgezicht Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Johan Visfé 1935 Volendam. Volendamse haven. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Figuur te paard op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Kinderen spelen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
B.W. de Bruyn. Tweede helft 20e eeuw. Schelpenvisser op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.
Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
D. Holtman, 1962. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.
Jo Kruyder-Bouman. 1886 - 1973. Haven Koruiza-Vis Jogoslavia. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.
W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
P.G. van Os, 1924. 1869 - 1944. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Zeilschepen bij havenmonding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.
Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse ingekleurde prent met Napoleon. In mooie mahoniehouten empire lijst. Afmeting: H 78 x B 98 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
M. de Jongh. 20e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x 100 cm. In goede staat.