Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.
Fraai zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmetschakels, deels voorzien van een geoxideerde bewerking. De armband en het collier hebben een groot veeroog als sluiting. maxim...
Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met rode draak, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Blauw met rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken schaarstoel met lederen bekleding en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 59 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Jugendstil theekastje van eikenhout met afneembaar presenteerblad. Circa 1910. Afmeting: 81 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden bijbelslot, 585/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk en gepointilleerd decor. Deels gevuld met lak. ca 5,9 gram. 6x2,5cm. In zeer goede staat
Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden creolen, 585/000, met scharnieren steker. bolle creolen, ø 4 mm. grootte 17,5mm. ca 1,7 gram. In zeer goede staat
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Ffijn model met aan de bovenzijde 5 versprongen banden met 49 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.98 ct. De armband is voorzien van een scharn...