This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Antiek Frans kinderservies, 1880
Starting price 60 EUR

21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...

Eiken empir opzetkast, 1820
Starting price 700 EUR

Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.

Vier antieke schotels
Starting price 40 EUR

Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Result: 100 EUR

Drie delen porselein met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit twee saucieres, waarvan één beschadigd bij handen. En een tafelschaal, gerestaureerd bij bakfout sokkel. Afmeting: 25 - 30 cm. In...

Platina horloge
Result: 275 EUR

Fraai platina horloge, Art Deco, 950/000, met een rechthoekig gecontourneerde kast bezet met singlecut geslepen diamanten. De zijkant is voorzien van een fraaie florale bewerking. Gemerkt Geneve. Beve...

Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Starting price 300 EUR

Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...

Russisch ikoon, Maria met kind
Starting price 750 EUR

Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.

Th. Selhorst, Portret wijsheer
Result: 70 EUR

Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.

Witgouden collier en hanger met robijn
Result: 170 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn witgouden gourmetcollier met een peervormige witgouden hanger met een robijn. Grootte hanger 10x19mm, incl. oog. lengte collier 45 cm. totaal ca...

Witgouden oorstekers
Result: 275 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, halfronde knoppen met steker. ø 8mm. ca 1,3 gram. In zeer goede staat

Gouden ring met zirconia
Result: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat

Twee bijzettafels
Result: 50 EUR

Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.

Lot granaat
Starting price 250 EUR

Lot met 18 snoeren van gefacetteerde granaatkralen, ø 5 mm, lengte ca 35 cm per snoer. ca 270,4 gram

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Starting price 800 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Gouden collier en hanger met blauw topaas
Result: 325 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met blauw topaas en diamant. Fijn gourmetcollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger met een grote blauw topaas voorzien van een smaragdslijpsel. Bove...

Gestoken schaarstoel, 1900
Result: 70 EUR

Antieke eikenhouten gestoken schaarstoel met lederen bekleding en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 59 x 64 x 46 cm. In goede staat.

Duitse mahomiehouten kast, 1860
Result: 250 EUR

Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Result: 100 EUR

Jugendstil theekastje van eikenhout met afneembaar presenteerblad. Circa 1910. Afmeting: 81 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren armband Buddha-to-Buddha
Starting price 225 EUR

Zilveren Buddha-to-Buddha armband, 925/000, model Batul, breedte 22 mm. Voorzien van klipsluiting en veiligheidsketting. 20 cm. ca 88 gram. Gedragen, in goede staat.

Antieke Engelse cake-stand, 1920
Result: 60 EUR

Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm.
Result: 140 EUR

Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie delen oud/antiek terracotta
Result: 50 EUR

Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Etagere (boeken) kast
Starting price 150 EUR

Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 35 cm.
Result: 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.