C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.
Zware zilveren armband, 925/000, met een bolgourmetschakel en voorzien van een karabijnhaak. Breedte 10,5mm. ca 64 gram. Lengte 21 cm. In goede staat.
Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.
Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Vergulde pronkcomtoise met halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren Lapponia broche, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström. 45x36mm. ca 16,7 gram. In zeer goede staat
Lot zilveren horlogekettingen, 835/000, een chatelaine met tonnen en haken, één uit witmetaal, een ketting met stempel en een lange ketting met haak en elementen met graveerwerk. En een losse stempel,...
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.
Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse Rosenthal Selb Bavaria porseleinen vaas met floraal/goud decor. 1950 - 1970. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine elegante geelgoudenbroche, 585/000, in de vorm van een blaadje met in het midden een klein briljant geslepen diamantje. Grootte 1
4x19mm. ca 2,0 gram. In zeer goede staat. Voorzien van taxat...
Collier van ronde rhodochrosiet kralen, ø 8,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met ribbewerking. ø10mm. lengte 45cm. In zeer goede staat
Collier van malachiet en parel met gouden slot, 585/000. Collier van malachietkralen, ø 8mm, met om de drie een zoetwaterparel. Aan het collier zit een gladde gouden bolsluiting, ø 9mm. 46 cm. In goed...
Twee geelgouden ringen, 585/000, een geelgouden bandring met een rode steen in het midden, twee steentjes ontbreken, en een ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool. Totaal ca 5,9 gram. In rede...