Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.