18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Spiegel met gebogen boven kant. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 52 cm. In goede staat.
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.