Antieke eikenhouten Bretterstoel. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 93 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen tafelschaal met guirlandes en goud decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot van acht oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
19e Eeuws keramieken theeservies met chinoiserie decor. Acht-delig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijke staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Twee grote Engelse Staffordshire porseleinen honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk/porselein (6x). 20e Eeuw. Onder andere: Herend mandje, Gouda Zenith wegwijzer paddenstoel, Delftse theezeef + bakje, Keulse bierpul, porseleinen koe en een hond (boxer). Afmeting:...
Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse terracotta tabakspot met rondom figuren/jager in bos voorstelling. Plus vijf pijpenkoppen. Monogram K.E. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...
Twee Chinese spekstenen snijstukken. 1x vaas + 1x floraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.
Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.
Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...
Lot met 6 zilveren bestekdelen, 833/000, met een zuurvorkje en lepel, 2 kleine vorkjes, een suikerlepel, 800/000, en een theelepel. 8-14cm. Totaal ca 55,4 gram. In goede staat, één vorkje voorzien va...
Zilveren bruidegomspijpje en lepels, 833/000, pijpje versierd met een acanthusblad, het pijpje ontbreekt. En een lot met 11 zilveren theelepels, 833/000, met een peervormige bak, een deels getorste st...
Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...
Witgouden hanger, 585/000, met parel. Witgouden hanger in de vorm van een peer met onderaan een ronde zoetwaterparel, ø 7,5mm. Lengte 20mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Geelgouden harthanger, 585/000, met zirconia's. Bol hangertje in de vorm van een hartje pave bezet met zirconia's. 8x13mm. ca 1,6 gram. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Groot lot met 15 snoeren jadekralen, ø 3-3,5mm. lengte per snoer 40 cm. totaal ca 94 gram. In goede staat
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een haan met robijn, markesiet en emaille. 39x41mm. ca 8,9 gram. Nieuw
Lot met 4 zakhorloges waarvan 3 met sleutelopwinding met een witte wijzerplaat. En een opwindhorloge met goudkleurige wijzerplaat, kroon ontbreekt. In redelijke staat
Breed vergulde armband met pennen voorzien van gekretst patroon met markiesvormen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. De armband is voorzien van een 18 crt vergulding. Lengte 19,5 c...
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Bosven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.