Collier van parels met magneetsluiting. Collier van parels vervaardigd uit organisch materiaal, met groen, grijs en blauwtinten, en bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. ø 16mm. lengte 48 cm. ...
Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.
Jacoba Willem Gruyter. 1856 - 1908. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Hollands landschap met koeien en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.
A.M.Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissers. Scheurtje. Afmeting: H 59 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.
Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met emaille en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 16 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Op koper geschilderd schilderij. Pluimvee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.