This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.
Result: 550 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekselvazen
Result: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Starting price 1.000 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

3 Broches
Result: 70 EUR

Lot met drie broches, een ovale broche, 925/000, met filigrain en een figuur met kruik, 5x4cm, een broche in de vorm van een bloemenmand, 800/000, 6x7cm en een cameebroche/hanger met witmetalen bewerk...

Lot sieraden
Result: 90 EUR

Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.

Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes
Result: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen plaquettes met landschap/figuren decor. Afmeting: H 13 x B 6,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Result: 550 EUR

Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat

18e Eeuwse Chinese trekpot
Starting price 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
Result: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.

Zeldzaam Chinees kopje
Result: 700 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 26 cm.
Result: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Apotheker weegschaal + gewichten
Result: 120 EUR

Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en oorstekers, roze steen
Result: 120 EUR

Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, met roze steen. Ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde zirconia en daaromheen een rand met zirconia's pavé gezet. 4x1,8cm. en een paar oorsteker...

Twee kleine dekselvazen, H 9-10 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese trekpot Ø 15 cm.
Starting price 800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Perzische olielamp
Result: 200 EUR

Grote Perzische olielamp. Bodemvondst Luristan/Iran. Waarschijnlijk voor Christus. Afmeting: 17 x Ø 35 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee rijstwijn kopjes, floraal/tekst decor. Eén kop + schotel Chine de Commande. En één grote Familie Rose kom, floraal decor. Afmet...

Mahonie dekseldoos
Result: 160 EUR

Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Willem van Hasselt, Figuren in tuin
Result: 1.200 EUR

Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.

Drie Chinese koppen + 2 schotels
Result: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...

Lot glazen blakers (5x)
Result: 60 EUR

Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.

Reekers, Bloemstilleven met insecten
Result: 300 EUR

Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek tin
Result: 120 EUR

Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari kommen Ø 11 cm.
Result: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.

Antieke tafellamp, H 60 cm.
Result: 100 EUR

Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Result: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

R. Jobjent, Plasgezicht met opvliegende eenden
Starting price 250 EUR

Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.

17e Eeuwse waterketel
Result: 80 EUR

17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees porselein
Result: 50 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse pronkvazen, 1900
Starting price 180 EUR

Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.

Ruud Weenink, Pimpelmezen
Result: 200 EUR

Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees antiek
Result: 170 EUR

Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...

Chinese waterbak
Result: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Franse bureaulamp met Pierrot, 1920
Result: 150 EUR

Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,3 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (3x)
Result: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Lita van Engelenhoven, Tafel met fruit
Result: 400 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Groot lot antieke brillen
Result: 200 EUR

Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselen-vaas, H 17,5
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Drie lakstempels
Result: 120 EUR

Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.

A. Zuiderwijk, Platelen vaas met bloemen
Starting price 100 EUR

A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Result: 70 EUR

Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.

Spaarwekker + theelicht
Starting price 40 EUR

Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Result: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Result: 60 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm.
Starting price 150 EUR

Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse beelden
Result: 350 EUR

Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.

Stel Chinese republiek vazen, H 13,5 cm.
Result: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Starting price 1.000 EUR

17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese penselen vazen, H 27,5 cm.
Starting price 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...

Antieke Berkel weegschaal
Result: 475 EUR

Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.

Spaanse Yamaha gitaar
Result: 50 EUR

Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Vijf antieke gemberpotten
Result: 500 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Onder andere Familie Rose et cetera. Eén pot gelijmd, rest goed. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese cups op voet
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese republiek vaas in cassette, H 16 cm.
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.
Result: 2.250 EUR

Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm.
Starting price 100 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...

Zandstenen kapel
Starting price 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Starting price 40 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Result: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...

Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.
Result: 70 EUR

Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Zes delen Chinees porselein
Result: 50 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Result: 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Velsen bord Ø 19,7 cm.
Starting price 200 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke balansweegschalen, 1900
Starting price 35 EUR

Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed, 1930
Result: 40 EUR

Lot blikken speelgoed. Circa 1930. (1) Gama Phola kindergrammofoon van blik, Duitsland. (2) Lot pannen/potten etc. voor poppenkeuken. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Mysterieuze portaalklok
Result: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse lantaarnklok
Starting price 350 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang op houten bok. Eén wijzer. Afmeting: 41 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Franse haancomtoise
Result: 70 EUR

Oude Franse haancomtoise. Deels 19e eeuw, deels 20e eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Franse portaalklok, 1830
Result: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Franse albast empire portaalklok. Circa 1830. Uurwerk behoeft reiniging. Wijzerplaat heeft oxidatie + grotere beschadiging koplijst links + chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm...

Vergulde pronkcomtoise
Result: 140 EUR

Vergulde pronkcomtoise met halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Lot klok-onderdelen
Result: 50 EUR

Lot met antieke klok-onderdelen. Onder andere; uurwerken, slinger, gewichten. Afmeting: 10 - 87 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 220 cm.
Starting price 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken staande klok. Met seconden + datum aanduiding. Samuel Vale Coventry. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Hollandse pendule
Result: 70 EUR

Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1870
Result: 110 EUR

19e Eeuwse Franse portaalklok met boulle. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Starting price 300 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Industriële ladenkast
Result: 425 EUR

Industriële ladenkast van metaal + houten lades. Afmeting: 132 x 75 x 31 cm. In goede staat.

Nachtkastje, 1850
Result: 160 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Result: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.

Chesterfield bank
Starting price 90 EUR

Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Miniatuur commode
Starting price 160 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Commode met vijf lades
Result: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Starting price 150 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

Tafel met twaalf bloemtegels
Starting price 100 EUR

Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.

Vier-delig Italiaans bankstel
Result: 550 EUR

Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...

Buffetkast, 1900
Result: 300 EUR

Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.

Originele Hindelopen kinderstoel
Result: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.
Result: 40 EUR

Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1800
Starting price 900 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

Duitse broodspinde
Result: 225 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.

Hollandse bijbelkist met marqueterie
Starting price 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank
Result: 90 EUR

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 187 x 280 cm.
Result: 1.200 EUR

Groot Oosters tapijt van zijde. Aardetinten. Afmeting: 187 x 280 cm. In goede staat.