Lot met vijf zilveren miniaturen, 925/000, met een klompenmaker, een kunstschilder, boot met een visser, meisje op een schommel en een man met kar. ca 112 gram. 4x2x3,5cm - 4x2x5cm. MT.: o.a. Koninkli...
Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Lot zilveren bestek, 9 delen, met 4 lepels, 925/000, met een steel in spatelvorm met monogramgravure, een kleine vork met filetrand en gravure, lepel en vork met gladde steel, een sauslepel met puntfi...
Antieke bijbel met zilverwerk, 833/000, met het oude en nieuwe testament, versierd met zilveren gezaagde hoekstukken en element met draagogen en ketting. De bijbel is voorzien een dubbel gecontourneer...
Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren lepels en vorken, 833/000, voorzien van dubbel lof en een rond model met kam. MT.: C.Tevel, Middelburg, jl.:b:1809. 20,5cm. totaal ca 191 gram. In goede staat
Lot met 3 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde modellen, met o.a. graveerwerk, dolfijnen en pareldecor. 8-11cm. In goede staat
Frans Hoos. 1884 - 1966. Parkgezicht met gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Thijs Buit, 1967. 1934 - . Oosters stadsgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke staphorster tas met zilveren beugel, 833/000, Halfronde beugel, opengewerkt met bloemendecor en bloemenmand. MT.: onduidelijk, Gestempeld te Amsterdam, jl.:L:1820. Aan de beugel zit een rokhaa...
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Twee delen kristal met zilver, 833/000, een bonbonschaal met geslepen randen en voorzien van een gecontourneerde beugel met floraal graveerwerk, 12x20x14cm. en een kristallen vaas met omgeslagen rand ...
Zilveren rammelaar, 835/000, in de vorm van een zeemeermin met 3 belletjes en een ketting. Grootte rammelaar 7x6,5cm. ca 78 gram. MT.: v.d.Meulen, Joure. In goede staat
Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Lot van acht oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 12 theelepels en 12 taartvorkjes van Gero. Georg Nilsson, silverplated voorzien van een bloemelement aan het einde van de steel. 11,5 cm. In een sierlijk gesneden houten doosje. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.