This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Vijf zilveren miniaturen
Result: 275 EUR

Lot met vijf zilveren miniaturen, 925/000, met een klompenmaker, een kunstschilder, boot met een visser, meisje op een schommel en een man met kar. ca 112 gram. 4x2x3,5cm - 4x2x5cm. MT.: o.a. Koninkli...

Victor Simonin, Stilleven
Result: 350 EUR

Victor Simonin. 1877 - 1946. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1910
Result: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

Lot zilveren bestek
Result: 110 EUR

Lot zilveren bestek, 9 delen, met 4 lepels, 925/000, met een steel in spatelvorm met monogramgravure, een kleine vork met filetrand en gravure, lepel en vork met gladde steel, een sauslepel met puntfi...

Antieke bijbel met zilverwerk
Starting price 800 EUR

Antieke bijbel met zilverwerk, 833/000, met het oude en nieuwe testament, versierd met zilveren gezaagde hoekstukken en element met draagogen en ketting. De bijbel is voorzien een dubbel gecontourneer...

Staartklok (schippertje)
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimvaas, H 32 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinees bord met geisha decor Ø 22,5 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Starting price 100 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

Vier delen zilveren bestek, 18e eeuw
Result: 100 EUR

Twee zilveren lepels en vorken, 833/000, voorzien van dubbel lof en een rond model met kam. MT.: C.Tevel, Middelburg, jl.:b:1809. 20,5cm. totaal ca 191 gram. In goede staat

3 Beursjes met zilveren beugel
Starting price 100 EUR

Lot met 3 kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde modellen, met o.a. graveerwerk, dolfijnen en pareldecor. 8-11cm. In goede staat

Frans Hoos, Parkgezicht met gracht
Result: 60 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Parkgezicht met gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Oosters stadsgezicht
Result: 150 EUR

Thijs Buit, 1967. 1934 - . Oosters stadsgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Antieke Staphorster tas met zilverwerk
Result: 240 EUR

Antieke staphorster tas met zilveren beugel, 833/000, Halfronde beugel, opengewerkt met bloemendecor en bloemenmand. MT.: onduidelijk, Gestempeld te Amsterdam, jl.:L:1820. Aan de beugel zit een rokhaa...

Amsterdams staande klok
Result: 325 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

2x Kristal met zilverwerk
Starting price 150 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000, een bonbonschaal met geslepen randen en voorzien van een gecontourneerde beugel met floraal graveerwerk, 12x20x14cm. en een kristallen vaas met omgeslagen rand ...

Zilveren rinkelbel
Result: 100 EUR

Zilveren rammelaar, 835/000, in de vorm van een zeemeermin met 3 belletjes en een ketting. Grootte rammelaar 7x6,5cm. ca 78 gram. MT.: v.d.Meulen, Joure. In goede staat

Monogram J.H., Wintergezicht
Starting price 60 EUR

Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Acht porseleinen figuren
Starting price 60 EUR

Lot van acht oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Gero bestek
Result: 60 EUR

Lot met 12 theelepels en 12 taartvorkjes van Gero. Georg Nilsson, silverplated voorzien van een bloemelement aan het einde van de steel. 11,5 cm. In een sierlijk gesneden houten doosje. In goede staat

Chinese kom op sokkel
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Antiek damesbureau, 1900
Starting price 300 EUR

Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.

2x Porseleinen honden
Starting price 40 EUR

Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.