This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Staartklok (schippertje)
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Result: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Comtoise met harpslinger
Result: 40 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.

Ovale spiegel
Result: 40 EUR

Antieke ovale spiegel met bewerkte lijst en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 84 x B 55 cm. In goede staat.

Antieke ovale spiegel
Result: 40 EUR

Antieke geëboniseerde ovale spiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 64 x 54 cm. In goede staat.

Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.
Result: 40 EUR

Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Oud Perzisch handgeknoopt kleed, 94 x 155 cm.
Result: 40 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Rood/zwart. Afmeting: 94 x 155 cm. In goede staat.

Twee worteldoeken
Result: 40 EUR

Twee antieke worteldoeken met floraal decor. Aardetinten. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 80 - 155 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Oosterse kleden
Result: 40 EUR

Twee Oosterse kleden. Blauw/creme. Afmeting: 92 x 138 cm. / 120 x 130 cm. In goede staat.

Lot houten beelden (8x)
Result: 40 EUR

Verzameling hardhouten Afrikaanse beelden. Acht stuks. Bestaande uit zes olifanten + twee bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Gesneden uil van hardhout
Result: 40 EUR

Grote hardhouten gesneden uil met beschilderde ogen. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Anna Groen/Copier Leerdam set
Result: 40 EUR

Antieke vier-delige Copier Leerdam-Anna Groen glazen set. Bestaande uit drie limonade glazen + karaf. Circa 1930. Minimale chip. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Result: 40 EUR

Antiek drie-delig Hollands opaline glazen kaststel met floraal decor. Handbeschilderd. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 38 cm. In goede staat.

IJs-emmer + shaker
Result: 40 EUR

Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Result: 40 EUR

Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Hummel tafellamp
Result: 40 EUR

Duitse Hummel tafellamp. Jongen in appelboom met vogel. Circa 1960. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein (7x)
Result: 40 EUR

Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...

Dekselpot + koekjestrommel
Result: 40 EUR

Keramieken dekselpot door Kerargil + draadglas koekjestrommel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lot aardewerk (5x)
Result: 40 EUR

Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Twee Gouda bloempotten, 1930
Result: 40 EUR

Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

7x Saksische kop/schotels
Result: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen antiek aardewerk/plateel
Result: 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein, 1900
Result: 40 EUR

Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke kop + schotels, 1900
Result: 40 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.