Gesigneerd Jones Grotse. Klassiek reliëf in ornamentlijst. Composiet. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in prachtige houtgestoken lijst. Olieverf op paneel gedeeltelijk geschilderd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke messing kaarskandelaren + koffiemolen. Afmeting: H 21 - 28 cm. In goede staat.
Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.
Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Hollandse handbeschilderde kinderschooltas. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Cassette met 9 Nederlandse munten, van een 1/2 cent tot en met fl2,50. jaartallen 1929-1936-1941. In goede staat
Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse antiquarische boekjes. Eén mogelijk ouder. (1) Caesaris guae extant ios. scaligeri Amstelodiani 1659. (2) Rosario della gliofaugine Maria, vol houtsnede afbeeldgingen, 16e eeuw? (3) Di...
Twee bijbels met zilverwerk, 833/000. Een bijbel met een bewerkte bruin lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten met rozetten en lambrequin bewerking, oude en nieuwe testament, 1818, en een bijbel ...
Twee kopergeslagen spiegels. Jugendstil + Renaissance stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 48 - 67 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Twee messing tafellampen. Barok-vorm + Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 89 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoet. Kinderen/hondenkar in landschap decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Josephinische kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepatineerde bronzen + vergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. (1) Notenhouten renaissance snijstuk met cherubijnkop, 17e eeuw. (2) Antiek tinnen bord met jaartal 1799 + spijkerschrift Anne Catherine Balainé, gepoetst. Afmeting: 38 - 40 cm. In ...
19e Eeuws gepolychromeerd lepelrek met zwaan decor + tinnen lepels. Afmeting: 44 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen kraantjeskannen. (1) circa 1800. (2) circa 1900. Afmeting: H 37- 41 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Aparte eigenbouw lamp. Gemaakt van hout en messing + grote gloeilamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist. Tevens ook binnendeksel voorzien van schildpad. Barok-stijl. Afmeting: 10 x 11 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
Handbeschilderde Chinese kist met lederen bekleding en floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Gave, 19e eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist. Compleet met slot en sleutel. Afmeting: 15 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Groot gewichtenblok compleet met dertien geijkte gewichten. Afmeting: 10 x 23 x 7 cm. In goede staat.
Drie antieke postweegschalen + gewichtenset. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Hoge messing lamp met marmeren etagère. Circa 1920. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 165 x Ø 37 cm. In goede staat.
Vijf terracotta potten. Bodemvondst. Iran/Perzië. Onder andere; Nishapur. Circa 9 - 12 na Christus. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgesneden boot met krijgers, speren en peddels. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse zandstenen engel op basement. Barok. Circa 1750. Afmeting: H 164 cm. In goede staat.
Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse inktset met kristalglazen inktpotten. Andre Chenier. Circa 1880. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Vijf-delige metalen menage set. Historisme. Met mosterdpot + prikkers in zwaard vorm. Gemerkt Atho. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee wandlampen in Art Deco-stijl. Glas + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 49 x 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met koperen monturen (later geëlektrificeerd). Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Emaille wandbord 'bond v. naaimachine handelaren'. Circa 1930. Afmeting: H 28 x B 31 cm. In goede staat.
Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.