Massief eiken linnenkast. Circa 1800. Twee-deurs, met binnenin vier vaste legplanken. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goede staat.
Vier eiken stoelen met lederen bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 97 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eiken kast. Gründerzeit. Circa 1880. Met snekken, lade + schappen. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 135 x 46 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.
Massief eiken empire kast. Circa 1800-1820. Met twee deuren en onderin twee lades. Koplijst mist. Afmeting: 225 x 185 x 68 cm. Verder in goede staat.
Antieke eikenhouten chaise longue met hekwerk en lichte stoffering. Circa 1900. Afmeting: 75 x 180 x 67 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken schaarstoel met lederen bekleding en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 59 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Jugendstil theekastje van eikenhout met afneembaar presenteerblad. Circa 1910. Afmeting: 81 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten penantkast met roccailles en putti. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 88 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance wandkapstokken. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 95 - 100 cm. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten commode met twee lades. Gebombeerd + roccailles. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhout gestoken lectuurhouder in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Empire commode. Notenhouten/fineer. Circa 1800. Met intarisa van verschillende houtsoorten. Afmeting: 83 x 116 x 61 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten twee-zits Louis Seize-stijl bank met florale bekleding. Afmeting: 97 x 126 x 68 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken neo renaissance stoel met druivenrank decor en petit point bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 55 x 48 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Willen III speeltafel. Afmeting: 73 x 70 x 76 cm. In goede staat.
Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Bretterstoel. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 93 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.
Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde bibliotheektrap van hardhout. Afmeting: 52 x 70 x 50 cm. In goede staat.
Massief eiken rolbureau. Barok. Met twee deuren boven, uitschuifbare schrijfplank, laden et cetera. Circa 1780. Afmeting: 228 x 125 x 50 cm. In goede staat.
Ovale vossenkop-tafel van massief eiken. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 53 x 114 x 100 cm. In goede staat.
Mooie massief eiken pronkkast. Historisme. Circa 1880. Met (bijbels) snijwerk welke typisch was voor deze tijd. Afmeting: 222 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.
Laat biedermeier sofa. Circa 1860. Massief mahonie. Zithoogte 45 cm. Afmeting: 104 x 178 x 80 cm. In goede staat.
Twee Windsor armleunstoelen. Beukenhout, noten gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 54 x 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast met schrijfklep. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: B 124 x H 147 x D 43 cm. In goede staat.
Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.
Mahonie wandkast. Rondom met snijwerk gedecoreerd. Circa 1880. Afmeting: 70 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Kunststoffen stoel van Ron Arad. Moroso Albert Victoria. Fauteuil in beige. Behoeft reiniging. Verder in goede staat. Afmeting: 68 x 71 x 64 cm.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Armleunzetel. Circa 1930. Eiken met vlechtwerk. Zithoogte circa 41 cm. Afmeting: 80 x 67 x 75 cm. In goede staat.