Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mangaan tegeltableau met bijbelse voorstelling 'Laatste avondmaal'. In eikenhouten lijst. Eén tegel gerestaureerd. Afmeting: 52 x 38 cm. In goede staat.
Tien 18e - 19e eeuwse wandtegels met terpdorpen decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
47 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met blauw-wit bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks Hollandse mangaan-kleurige tegels. 19e Eeuw. Dorpsgezichten in cirkel. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tegeltableau met zestien Hollandse landschapstegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 53 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Portugese polychrome Fayence vaas. Met figuur in landschap/haas/vogelnest decor. Gesigneerd door V. Lamego. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...
Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies. Decor: Redoute Weiss. Bestaande uit: Borden, schalen, eierdoppen, kop + schotels, soepterrine, botervloot, theekan, melk/suiker set et cetera. Dishwasher-safe. T...
Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1880. Onder andere; 4x decor Timor, 6x decor Ruth + Boaz. Afmeting: Ø 25 - 36 cm. In goede staat.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...
Lot Hollands aardewerk (5x). Bestaande uit: Twee vazen, v.d. Vaart '76. En drie flessen, Sonja Landweer. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rozenburg gesigneerde platelen schenkkan. Circa 1910. Letters S5/4 FP RS. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Hollands Fayence. Eén polychroom bord, gemerkt, de Klaauw. En twee miniatuur vazen, Tichelaar Makkum. Afmeting: 5 - 23,5 cm. In goede staat.
Lot divers geglazuurd aardewerk (7x). Deels gesigneerd, onder andere Jan de Rooden. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Friese polychrome Fayence wandplaquette. Koch Workum. Zeilboten in landschap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.