52 Stuks antieke witte Hollandse wandtegels. Witjes. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Putti in tuin decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Tegeltableau met zestien Hollandse landschapstegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 53 x 53 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Met pauw decor. Minimale beschadigingen + restauratie. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie delen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Met figuren en bloem decor opgewerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 46 cm. In goede staat.
28 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels met bloemen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws mangaan 12-pas tegeltableau met bijbelse voorstelling. Jezus gekruist op Golgotha. Circa 1800. Haarscheuren + randschade. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.