19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Bodhisattva. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met feniks/floraal/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen op houten consoles. Floraal decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen kaststel. 18e Eeuw. Chicken decor. Familie Rose. Haarlijn + chips. Afmeting: H 14 cm. In matig/redelijke staat.
Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. Familie Rose vaas, circa 1900. Twee kopjes met floraal/krekel decor, minimale schilfers. Zeven schote...
Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met vergulding. Floraal/draken/paradijsvogel decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk wandkast. Met snijwerk en ranken. Afmeting: 91 x 61 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met Chinese figuren in optocht decor. Met zes tekens bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en oker craquelé glazuur. Afmeting: 20 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees poreleinen dekselvaas met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Chips deksel. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Eén kopje chip. Afmeting: 5,5 - Ø 13,2 cm. In redelijk/goede st...
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.
Drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen kop en schotels. Kang Xi. Haarlijnen of chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee miniatuur vazen, twee pijpvazen en een kwispedoor. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen baluster-vormige dekselvazen met rode + groene draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Wandelstok met bamboe en een zilveren greep rijkelijk versierd met floraal decor met vogels en draak. Vermoedelijk Gemerkt: KHYYIN. 85 cm. In goede staat
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha in tuin decor. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met draak en pegasus. Met zes tekens bodemmerk. Krassen in glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in berglandschap decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Bodemmerk. Eén chip bij kleinere vaas. Afmeting: H 20 - 29,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvas met olifanten-oren + goudreliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen theepotten met berglandschap + karaktertekens op deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in kalebas-vorm. Met zotjes/tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: .....?...... In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen ton-vormige pot/vaas op drie pootjes. Voorzien van apart glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Oud Oosters/Chinees bronzen figuur. Monnik op bankje. Afmeting: 18 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met landschap decor. Twee vazen bovenkant gerepareerd. Eén vaas gaaf. Afmeting: H 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/kostbaarheden en salamander decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat
Grote Chinees porseleinen wierookbrander met blauw glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met decor van rode draak in de wolken. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Satsuma pijpvaas met zotjes/goud decor. 1x Knobbelvaas met wijsheren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen plaquettes met landschap/figuren decor. Afmeting: H 13 x B 6,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schaal met landschap/waterpartij/karper/figuur/pagode decor. Afmeting: 6 x 37 x 28,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met ribbels en floraal decor. Chip tuit, verder goed. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen deksels. Eén binnenrand beschadigd. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: (1) Draaibare porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. (2) Porseleinen snuffbottle met herten decor. (3) Porseleinen snuffbottle met foo...
Twee Chinees porseleinen vazen met landschap/figuren decor. 19e Eeuw. Glazuurschade + chip. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
Zeven delen Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Kanton, blauw-wit. Bodemmerken. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Zes diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Beschadigingen + chips. Afmeting: H 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese natuurstenen (jade?) ceremoniële Bi disc. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.
Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Chinees porseleinen warmhoudcomfoor met floraal decor. Kan in comfoor met deksel. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige antieke Oosterse bronzen boeddha. Mooie patina. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Deksel mist + glazuurschade. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met tuin/peterselie decor. Schotel heeft chips. Kop is goed. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met landschap/bloemvazen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 - Ø 27 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.