Oude/antieke bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Drie oude beelden. 20e Eeuw. 1x Brons. 1x Natuursteen (Afrika). 1x Gips (de denker). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antiek Zuid-Duits vurenhouten gesneden figuur. Jager met tabakspijp. Circa 1920. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Vier oude Heilige beelden. 20e Eeuw. Composiet, kunststof, keramiek. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld bronzen (religieus) figuur met wierookbrander. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Groot Keniaans gepolychromeerd figuur. Kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Zeer groot Heilig figuur met polychromie. Circa 1880. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Heilige beelden van gips + polychromie. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 73 - 76 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. (1) Jeanne d' Arc. (2) Vrouw met hoorn des overvloeds (voet nieuw bevestigd). Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houtgestoken religieus figuur. Johannes de doper. Eind 19e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dame. Met monogram. Circa 1980 - 1990. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bronzen Maribu op houten basement. Gesigneerd C.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zachthouten gestoken stadswachter. Monogram O.R.W. Gesetzlich geschützt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Bronzen edelhert door Henk Fresen. 2008. Met certificaat. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese houtgestoken figuren. Wijsheren. Afmeting: H 19 - 36 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken Schwarzwalder uil. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. (1) Naakte vrouw op hoge stoel. (2) Dansend paar. Afmeting: H 26 - 27 cm. In goede staat.
Bronzen voluptueuze dame op zwart marmeren basement. Naar Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd P. Francois. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jaguar. De Coux. Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen beeld. Duivel met wolven. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 31 cm. In goede staat.