Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.